Tworzenie Stron Internetowych

Budujemy zaufanie klientów do marek firm,
z którymi współpracujemy przez tworzenie stron internetowych
na światowym poziomie, które dzięki nowoczesnemu
designowi oraz funkcjonalnościom oddają profesjonalizm Twojej firmy. Nowoczesna strona internetowa to klucz do sukcesu Twojej firmy.

Responsywne Strony Internetowe

Strony responsywne Internetowe, to strony tworzone w standardzie RWD. Od 21 kwietnia 2015 r. Google wprowadziło nowy algorytm, który wysoko punktuje właśnie strony responsywne czyli daje im wyższe pozycje wyszukiwań SEO a strony www zaprojektowane bez strony mobilnej zostają zrzucone na niższe pozycje a wasza kasa wydana na pozycjonowanie stron idzie w błoto .

Indywidualne Projekty Graficzne

Tworzenie Stron WWW to przede wszystkim Twoje wirtualne biuro, które musi przyciągać klientów do korzystania z Twojej oferty, także aby wyróżnić Cię na tle konkurencji dostajesz od nas projekt, który nie powtórzy się w internecie ponieważ jest to projekt wykonany  potrzeby Twojej firmy.

Stroni Internetowe HD

TWOJA STRONA INTERNETOWA W JAKOŚCI HD WYRAŹNIEJSZA NIŻ KIEDYKOLWIEK!
Konwersja obrazu poprzez zwiękeszenie ilości pixeli a mianowicie rozszczepienie jednego pixela na 4 mniejsze dzięki czemu jest on wyraźniejszy
kolory znacznie głębsze i nie ma mowy już o widoku gołego pixela w obrazku.

Tworzenie Stron WWW

Profesjonalne Strony www przez nas projektowane to masa dodatków, które rozbudują ją indywidualnie dla Twoich potrzeb a poniżej kilka przykładów co możecie Państwo mieć dodatkowo na waszej stronie internetowa.

Tworzenie Stron WWW to Twoja recepta na skuteczne zdobywanie klientów. My najlepiej wiemy jak to dla Ciebie zrobić i na pewno zrobimy

Jesteśmy tu aby doradzać przedsiębiorcom jak wypromować ich usługi przy cenowej konkurencyjności. Projektujemy i programujemy responsywne oraz mobilne strony www zgodnie z aktualnie panującymi standardami stron dopasowujących się do rozdzielczości urządzenia, na którym jest ona przeglądana, jednak my na tym nie spoczywamy i zawsze idziemy krok na przód wyprzedzając konkurencję. Piękny, nowoczesny a co najważniejsze innowacyjny design naszych stron to tylko połowa pracy ponieważ nasze strony internetowe poza pięknym wyglądem też pięknie działają. Projektowanie stron internetowych to nasza pasja i coś co każdego dnia w sobie doskonalimy, każdy klient jest przez nas indywidualnie traktowany a co za tym idzie skupiamy się aby szablonowe podejście nie miało miejsca a strony były szyte na miarę każdego z was!

Projektowanie Stron Internetowych

tworzenie stron internetowych
projektowanie stron internetowych

Strony  internetowe oparte na najbardziej znanych i stabilnych systemach CMS (system zarządzania treścią) takich jak WordPress pozwalają usamodzielnić was w kwestii późniejszej edycji waszej strony internetowej.

Tworzymy małe i proste serwisy dla małych firm po bardzo rozbudowane korporacyjne strony internetowe godne spółek akcyjnych wysoko notowanych. Robimy wszystko aby wasza wizytówka w internecie jaką jest strona internetowa przyciągała wyglądem jak i funkcjonalnością dlatego User experience jest dla nas rzeczą najważniejszą.

Nasze wieloletnie doświadczenie i setki zadowolonych klientów pozwalają nam opisywać się jako jedni z najlepszych w branży co za tym idzie klient nigdy nie usłyszy od nas słowa – nie da się, nie damy rady, to jest nie do wykonania itp. – wręcz przeciwnie, im trudniejsze zadanie tym dla nas większa frajda 🙂

Zapraszamy do kontaktu a wycenimy, zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie rzecz, która będzie Twoją dumą i powodem radości każdego kolejnego dnia.

Profesjonalne Strony Internetowe

MOBILNE STRONY WWW

Dzięki niej zobaczysz więcej miejsc, w których zobaczysz znacznie więcej!

Co by było gdyby nagle zabrakło internetu w naszych smartphonach, tabletach czy laptopach? Odpowiedź nasuwa się jedna…wszystkie te urządzenia stały by się bezużyteczne. Bo, po co kupować kombajn multimedialny, z którego nie możemy korzystać To tak jak kupić rower bez kół i cieszyć się z niego, mimo, że nie
pojeździmy. Teraz tak na prawdę to nawet wiek nie gra roli, jeśli chodzi o mobilnych użytkowników internetu, bo na każdym kroku spotykamy dzieci, (co jest trochę przerażające) jak i osoby w podeszłym wieku. Ostatnio sam byłem świadkiem jak w salonie jednego z operatorów zjawił się Pan lekko poddenerwowany (na oko jakieś 70lat na karku) i mówi do Pani z obsługi klienta: Przepraszam może mi Pani włączyć Internet w moim ajfonie, bo znowu z internetu nie mogę korzystać a płace za niego abonament. To nie jest przypadek jak by powiedział nasz kolega to po prostu tak już się dzieje wszyscy idą z duchem czasu i stają się mobilni.

Co znaczy, że strona jest mobilna przecież każda strona się otwiera w przeglądarce w smartphonach.

Oczywiście, że każda! Przedstawimy to na bardzo prostym przykładzie:

Jesteście poza domem i idziecie z dziewczyną/chłopakiem na obiad. Po czasie fajnie obiad zjedzony buzie uśmiechnięte no, ale co tak będziecie siedzieć idźmy do kina! Po takim pomyśle znajdując się w centrum miasta bierzemy w rękę swojego smarophona i wpisujemy sobie frazę: kino Wrocław. Wyskakują nam 3 znane kina Helios, Multikino i Cinema City. No i chcąc nie chcąc to ostatnie znajduje się najbliżej. Wchodzimy na stronę a tu zaskoczenie nr. 1 stronie nie jest dostosowana do urządzeń przenośnych, okej jakoś sobie z tym poradzimy, ale tutaj zaczynają się kolejne schody przybliżanie, oddalanie, 10minutowa zabawa żeby ogarnąć repertuar i rezerwacje. Po kolejnej chwili krew zalewa no, ale walczymy, ciężko trafić w rezerwacje trzeba przybliżyć później za blisko oddal i taka zabawa głupiego aż się odechciewa tego kina. Reasumując sami musicie się o tym przekonać. Teraz dla porównania wejdźcie sobie na stronę kina Helios bądź multikina, są to strony mobilne w pełni dostosowane do urządzeń przenośnych. Po maksymalnie 5 kliknięciach wybieramy sobie już miejsca, w których chcemy zasiąść podczas oglądania seansu. Wszystko to bez przybliżania, oddalania, celowania, kombinowania a co najważniejsze denerwowania.

Powiecie, ale co moją firmę porównywać do wielkiego kina. Nic bardziej mylnego!

Mobilne strony www są istotną usługą w każdej branży począwszy od fryzjera, szklarza po kwiaciarnie za rokiem gdzie Pani Marysia zrobi nam wiązankę na wesele kumpla i mało tego zamówienie to złożymy u Pani Marysi przez Internet.

Świat idzie do przodu strony mobilne to podstawa funkcjonowania każdej firmy od tych małych jednoosobowych po te duże korporacje.

Mobilne strony www Zielona Góra to kolejny punkt skutecznego pozyskiwania klientów, każdy element jest dopełnieniem drugiego także bierzcie wszystko a my was pokierujemy odpowiednio.

Jeśli dalej uważacie, strona mobilna wam nie potrzebna zadajcie sami sobie jedno ważne pytanie: czy was nie denerwuje jak musicie się męczyć ze stroną, która nie jest w wersji mobilnej i jak często korzystacie z internetu w telefonie.

Jeśli dojdziecie do wniosku, że chcecie rozwijać swoją firmę i nie zostawać w tyle za konkurencją zapraszamy do kontaktu z nami. Dzięki naszym grafikom a następnie programistom rozwiniemy waszą firmę w świecie internetu, co zbuduje wam zaufanie u obecnych a co najważniejsze nowych klientów waszej firmy.

Bo kto się nie rozwija…ten zostaje w tyle.

Mobilne strony www Zielona Góra – Mobilne strony

www Nowa Sól – Mobilne strony www Kalisz – Mobilne

strony www Leszno

Edit

RETINA READY WWW

Strony internetowe Retina Ready

NAJWYŻSZA TECHNOLOGIA OBRAZU –

Twoja strona w jakości HD – High Definition

Co to ma wspólnego ze stroną www? Wykonujemy strony z wykorzystaniem tej najnowszej technologii. Cała strona generowana jest w wysokiej rozdzielczości no i oczywiście jak i w przypadku wyświetlacza każdej grafice zostanie zastosowane zagęszczenie pikseli wyostrzając i poprawiając jakość.

Dzięki temu wasza strona będzie wyglądać jeszcze piękniej na każdym urządzeniu zachowując fantastyczną jakość kolorów i ostrość obrazu. Wyższy współczynnik kontrastu oznacza, że czerń jest bardziej czarna, a biel — bielsza. A wszystko, co pomiędzy, olśniewa bogactwem i żywością barw!

Retina i HTML5 w połączeniu to Perfekcja Ruchu i Obrazu

Strony internetowe Retina Ready to szczyt zaawansowania technicznego stron internetowych. Ta strona pomoże wam postawić krok milowy do internetowych innowacji, do których tylko nieliczni maja dostęp!

Nowoczesne Strony Internetowe
profesjonalne strony www
nowoczesne strony www
projektowanie Stron WWW
Tworzenie Stron internetowych
nowoczesne Stron WWW
Tworzenie Stron WWW
tworzenie stron www
animacje reklamowe
filmy reklamowe
pozycjonowanie stron internetowych
identyfikacja wizualna
materiały reklamowe

Tworzenie Stron WWW

Tworzenie Stron WWW wrocław

Tworzenie Stron WWW warszawa

Tworzenie Stron WWW zielona góra

Tworzenie Stron WWW kraków

Tworzenie Stron WWW legnica