Filmy z Drona

Kolejnym produktem oferowanym przez naszą firmę  jest produkcja profesjonalnych filmów korporacyjnych, filmów reklamowych czy filmów promocyjnycnagrywanych z powietrza przy użyciu drona firmy DJI. Phantom 4 to najnowszy i najnowocześniejszy dron wyposażony w najwyższej jakości kamerę na 3 osiowym stabilizatorze nagrywający filmy w rozdzielczości 4K.

Realizujemy profesjonalne filmy z drona dzięki, którym Państwa firma zyska znacznie na wizerunku dzięki po pierwsze ciekawemu i kreatywnemu montażowi materiału wideo kończąc na fakcie, iż wideo marketing jest obecnie najpopularniejszą formą promocji.

Filmowanie imprez okolicznościowych z drona, filmowanie wesel z drona,czy filmowanie festynów z drona no i może nie kończąc tylko zamykając temat to nagrywanie koncertów z drona to również zadania, których bez żadnych przeszkód możemy się podjąć dla Państwa.

Filmy z drona przez was nagrywane są w każdej możliwej rozdzielczości do 4k włącznie (zwane również ultra HD). Jaka będzie finalna rozdzieczość oddawanego projektu realizowana dla danego klienta to tylko i wyłącznie jego decyzja. Na chwile obecną 90% realizacji filmowania z powietrza kończyło się na rozdzielzości FULL HD (1920×1080)

Pracujemy na najlepszym sprzęcie jakim jest dron DJI Phantom 4 z najwyższej jakości kamerą 4K oraz ręcznej kamery również firmy DJI o nazwie OSMO, która oprócz nagrywania w jakości 4K posiada bardzo zaawansowany system stabilizacji obrazu, który zagwarantuje najlepsze ujęcia. Kamera zainstalowana na dronie jest w stanie obracać się w dowolnej płaszczyźnie, przy zachowaniu pełnej stabilizacji obrazu. Skrajne temperatury i silniejszy wiatr, również nie są dla nas przeszkodą. Dzięki osobnemu sterowaniu statkiem i kamerą nasze ujęcia z drona są precyzyjne i perfekcyjne. Szczegóły w slajderze poniżej.