Filmy Promocyjne

Filmy Reklamowe

Filmy reklamowe to najlepsza metoda do przedstawienia swojej firmy potencjalnym Partnerom biznesowym budowanie pozytywnego wizerunku u obecnych klientów Klientów. Te krótkie produkcje filmowe mają na celu opowiedzenie historii i charakteru Twojej firmy oraz wyeksponowaniu jego zalet.
Filmy reklamowe wykorzystywane są z powodzeniem podczas zdobywania kontaktów handlowych oraz już samej współpracy z danym kontrahentem.
Podstawowym przeznaczeniem filmów reklamowych jest budowanie i utrzymywanie profesjonalnego i pozytywnego wizerunku marki. Ta forma promocji jest o wiele skuteczniejsza niż standardowe działania marketingowo-PRowe, ponieważ jest znacznie bardziej rozbudowany i urozmaicony.
W filmach reklamowych mamy możliwość zawarcia masę różnych  bodźców wizualnych i co bardzo ważne dźwiękowych, które ubrane w kreatywną i ciekawą formę przyciągają odbiorcę, zaciekawiają i powodują interakcje wynikiem, której jest zainteresowanie ofertą przedstawioną w filmie reklamowych daje 80% szans, że odbiorca skorzysta z przedstawionej oferty i nie pójdzie do konkurencji, która wykorzystuje standardowe formy prezentacji ofertowej np. ulotka.
Filmy reklamowe to produkcje o różnej długości aczkolwiek z wielu przeprowadzonych analiz najodpowiedniejszym czasem jest około 90-120 sekund ponieważ w tym czasie zainteresujemy odbiorce a nie zanudzimy go. Kolejnym znaczącym elementem jest podkład muzyczny, który może przyciągnąć odbiorce jak i źle dobrany odrzucić widza, składa się w to również ewentualny głos lektora oraz możliwe wypowiedzi pracowników firmy.
Filmy promocyjne tak samo jak animacje reklamowe mogą być używane na stronach internetowych firmy oraz umieszczane na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, YouTube czy Google +.
Filmy promocyjne to idealna forma zaciekawienia potencjalnych klientów np. klubów czy dyskotek.

Montaż filmów reklamowych

Filmem reklamowym czy prezentacją ofertową możemy skupić się również na jednym konkretnym produkcie, który na chwile obecną chce wypromować dana firma czy instytucja. Jest to kolejna zaleta stworzenia takiego filmu promocyjnego dla swojego przedsiębiorstwa.

Filmy reklamowe czy filmy promocyjne to Twoja profesjonalna wizytówka, a taki materiał filmowy po umieszczeniu na eleganckim mini CD czy Pendrive karcie można rozdawać swoim kontrahentom zamiast standardowej formy papierowej wizytówki. Będzie wtedy służyła jako szybkie dane kontaktowe oraz jako prezentacja multimedialna Twojej firmy.

Dzięki filmowi reklamowemu otrzymujesz znacznie bardziej interesującą formę reklamy niż np. foldery ofertowe czy ulotki.

Filmy Reklamowe

Filmy Reklamowe wrocław

Filmy Reklamowe warszawa

Filmy Reklamowe legnica

Filmy Reklamowe zielona góra

Filmy Reklamowe kraków

Filmy Promocyjne

Filmy Promocyjne wrocław

Filmy Promocyjne warszawa

Filmy Promocyjne legnica

Filmy Promocyjne zielona góra

Filmy Promocyjne kraków