CIEŻKA PRACA

KREATYWNOŚĆ

ROZWÓJ

INNOWACYJNOŚĆ

JSQ - Agencja Reklamowa

Profesjonalna Obsługa Marketingowa Dla Firm

Jesteśmy specjalistami od komunikacji wizualnej i werbalnej. Wiemy, że nawet podniosłe pomysły reklamowe potrzebują odpowiedniego opakowania. Angażujemy się więc w zrozumienie potrzeb nabywcy, aby wykonywane przez nas kampanie oraz pojedyńcze projekty takie jak profesjonalne strony internetowe dały wymierną korzyść dla naszych Klientów i lokowały je przed ich konkurentami biznesowymi. Kryterium powodzenia naszej Agencji Reklamowej jest sprawność realizacji oraz zadowolenie Klientów.  Agencja reklamowa JerrySQrwiel na rynku reklamowym działa od 2015 roku. Specjalizujemy się w kreowaniu marek. Realizujemy i wdrażamy nowatorskie i kreatywne projekty profesjonalnych stron internetowych, które idealnie sprawdzają się dla dużych korporacji, małych i średnich przedsiębiorstw oraz sprostają oczekiwaniom osób potrzebujących futurystycznych, ponadczasowych projektów.

Inspirowani dniem codziennym, każdą sytuacją ze wszystkiego widzimy nowy motyw nowy projekt dzięki czemu jesteśmy dobrzy w tym co robimy. Stanie w miejscu i trzymanie się szablonów, które są tylko okej nie leży w naszej naturze. Nasze dążenie do samodoskonalenia nie jest spowodowane tylko naszymi potrzebami ale również potrzebami naszych obecnych i przyszłych klientów ponieważ nasza praca polega na dostarczaniu wam więcej niż posiadacie obecnie.

Wiemy, że w reklamie dla firm nie liczy się tylko pomysł a opakowanie w jakim ten pomysł dostarczymy wam a Wy swoim klientom.
Tworzenie Stron www jest sztuką, którą nie wszyscy doceniają i widzą w niej konkretne korzyści i właśnie po to jesteśmy tutaj my aby uświadomić wam, że pierwszym krokiem w rozwój w obecnym internetowym wyścigu upiększania swojej firmy począwszy właśnie od profesjonalnej strony internetowej, która będzie pokazywać siłę i profesjonalizm, a do tego każdy z szefów firmy dąży.
Jesteśmy zaangażowani w zrozumienie potrzeb nabywcy, aby tworzenie stron internetowych, identyfikacja wizualna czy kampanie reklamowe dawału wymierną wartość dla naszych Klientów i lokowały je przed biznesowymi konkurentami.
Kryterium sukcesu Agencji Reklamowej JerrySqrwiel jest sukces oraz zadowolenie naszych Klientów.
Zapewne wielu po zobaczeniu nazwy zacznie kręcić nosem (ja jak najbardziej to rozumiem) chodzi tutaj bardzie o pokazanie otwartości branży na niestandardowe zachowania oraz zabawy reklamą. Branża reklamowa rządzi się swoimi prawami i chodzi tutaj o zaciekawienie, zwrócenie uwagi i przemyślenie faktu co dana osoba chciała przedstawić.

W Polsce otwartość na reklamę i jej pewne formy podejścia do klientów są jeszcze bardzo staroświeckie a przez co boimy się reklam a przede wszystkim firm, które tą reklamą się zajmują:
Strony www? A po co mi strona internetowa?! Ja mam dużo klientów bo wszyscy mnie znają! (słyszymy to nie raz)
Zgadzamy się z tym wszystkim jednak pokolenia się zmieniają, odbiorcy też i to właśnie dla tych nowych osób trzeba wychodzić na przeciw a nie ograniczać się do tego obecnego grona klinów.
Agencja Reklamowa JerrySqrwiel została powołana do życia przez osoby, które od kilku lat upiększają internet poprzez np. tworzenie stron www, których projekty cieszą oko a zarazem dają funkcjonalności, które ułatwiają pracę firm i ich pracowników oraz klientów, którzy szukają ich usług w internecie.
Kreowanie i promowanie marek to jest to co kochamy.

Identyfikacja wizualna jest dla nas najważniejszą formą pierwszego wrażenia ponieważ to ona daje spójność wizerunku w różnych formach przekazu.
Nowatorskie projekty stron internetowych, projekty logotypów, identyfikacja wizualna, animowane logotypy dla firm, animacje reklamowe czy też filmy reklamowe tworząc spójną całość zachęcają odbiorcę do większego skupienia nad przeglądanym materiałem.

Naszą misją jest profesjonalna reklama dla firm. Projektowanie i wdrażanie efektywnych koncepcji, które wspierają i procentują biznesowym kierunkowaniem naszych Kontrahentów. Długoterminowe myślenie to atrybut, który asystuje nam w systematycznej pracy i dążeniu do perfekcji. Wiemy, że nastawienie do nowoczesnych stron internetowych ciągle ewoluuje. Również aktywne przemiany na rynku i w świecie komunikacji obligują nas do podążenia za rozwiązaniami, by wyprzedzać o krok konkurencję. Praktyka i wykształcenie, a także kreatywność przesiana przez sito racjonalności sprawiają, że zaufało nam już ponad 100 klientów i większością z nich jesteśmy w niezmiennej kooperacji poprzez różne formy promocji marketingowej jak i w sieci czyli tworzenie stron www, po kampanie Google Adwords po SEO oraz stworzenie profesjonalnej lokalizacji firmy w mapach Google. Jako jedni z nielicznych możemy dać Państwu profesjonalne animacje reklamowe przedstawiające waszą ofertę w sposób bardzo przejrzysty i łatwy w odbiorze dla klienta. Nowoczesny montaż materiału wideo udostępnianego na kanałach takich jak YouTube da możliwość dotarcia do jeszcze większej ilości potencjalnych klientów. Filmy reklamowe są uznawane na chwilę obecną za najpopularniejsze formy reklamy.
Angażujemy się również w gruntownym obsłużeniu firm w produkty reklamowe takie jak ulotki, foldery ofertowe, koperty, papiery firmowe w pakietach start-up dla startujących firm potrzebujących przygotować swoją indywidualną identyfikacją wizualną na dobry start w prowadzenie działalności jak i również dla firm, które działają już na rynku i uaktualnienia swojego wizerunku.